Adrese și numere de telefon

Adresa de contact Petricani Petricani: Chișinău, str. Petricani 5/1, (022) 81 92 46, petricani@master-lux.md
Adresa de contact Botanica Botanica: Chișinău, str. Muncești 271/1, (022) 81 92 47, botanica@master-lux.md
Adresa de contact Bălți Bălți: str. Traian 2, (0231) 93-388, balti@master-lux.md
Adresa de contact Comrat Comrat: str. Lenin 30/3, (0298) 61-018, comrat@master-lux.md

Transmite-ne un mesaj.

Format (373) xx-xxx-xxx

Centre de anvelope

Centrul de anvelope Master LUX Petricani

Rețeaua centrelor de anvelope și stații de service Master LUX este una dintre cele mai mari companii în vânzarea de anvelope, ulei, baterii, Jante și chimie auto din Moldova. Compania oferă cea mai largă gamă de produse de la circa patruzeci producători la preturi excelente, datorită contractelor directe cu producătorii și o vastă experiență în piața pieselor de schimb auto.

Centrul de anvelope Master LUX Botanica

Auto service-rile Master LUX oferă servicii prompte și de calitate pentru automobile. Toate centrele de anvelope au cele mai bune echipamente. Personalul profesionist al Master LUX, care este instruit în mod constant în Moldova și în programe de parteneriat în străinătate.

Centrul de anvelope Master LUX Comrat

Toate centrele de anvelope Master LUX sunt ușor accesibile cu suficiente locuri de parcare.

Centrul de anvelope Master LUX Bălți

Centrele de anvelope au zone de odihnă unde vă puteți relaxa, avea o gustare, sau o ceașcă de cafea. În același timp, clienții Master LUX pot viziona procesul de reparare sau instalare, deoarece toate punctele de service auto sunt echipate cu camere video pentru a fi difuzate în zona de odihnă.

Service auto Master LUX Petricani

Valoarea principală a companiei Master LUX este încrederea clienților noștri, ne străduim să îmbunătățim continuu calitatea serviciilor și să avem prețuri competitive.

Motto-ul Master LUX - calitatea economisește banii!

Service auto Master LUX Muncesti

Rețea de parteneri Agropiese TGR

Adresa de contact Cahul
Cahul: str. M. Viteazul 6, MD-3900
(0299) 43-604, (0299) 42-426, cahul@agro.md
Adresa de contact Căușeni
Căușeni: str. Tighina 3A, MD-4300
(0243) 26-183, (0243) 26-736, causeni@agro.md
Adresa de contact Drochia
Drochia: str. Lermontov 8, MD-5200
(0252) 20-678, (0252) 20-679, drochia@agro.md
Adresa de contact Edineț
Edineț: str. Roșca 176F, MD-4601
(0246) 24-355, (0246) 23-396, edinet@agro.md
Adresa de contact Rezina
Rezina: str. Lomonosov 52/1, MD-5401
(0254) 68-007, (0254) 68-009, rezina@agro.md
Adresa de contact Fălești
Fălești: str. M. Eminescu 56, MD-5902
(0259) 49-010, (0259) 49-011, falesti@agro.md
Adresa de contact Hîncești
Hîncești: (răscrucea Chișinău- Cimișlia-Hîncești)
(0269) 20-390, (0269) 20-391, hincesti@agro.md
Adresa de contact Orhei
Orhei: str. Unirii 57M, MD-3503
(0235) 20-514, (0235) 20-365, orhei@agro.md
Adresa de contact Soroca
Soroca: str. Stroescu 75A, MD-3007
(0230) 93-019, (0230) 93-074, soroca@agro.md
Adresa de contact Stăuceni
Stăuceni: st. A. Mateevici 93A, MD-2050
(022) 327-599, (022) 327-600, stauceni@agro.md
Adresa de contact Ungheni
Ungheni: str. Națională, MD-3606
(0236) 26-179, (0236) 24-755, ungheni@agro.md
FAQ
Achită cu Visa Achită cu Visa Electron Achită cu MasterCard Achită cu Maestro Site securizat pentru achitări online
0 Sună
Petricani - (022) 81 92 46 Botanica - (022) 81 92 47 online comandă - (022) 81 92 43 068-333-749